Rychlé hledání

O NÁS

Jsme dynamická realitní kancelář působící 21 let na českém trhu nemovitostí.  Naše realitní kancelář se zabývá realitní činností související se zprostředkováním prodeje, pronájmu či koupě nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit.

Jsme členem Realitní komory České Republiky.

V našich službách je zahrnut komplexní právní servis při prodeji nemovitosti včetně advokátní úschovy, veškeré správní poplatky spojené s prodejem nemovitosti, zajištění odhadu nemovitosti a komplexní právní servis spojený s pronájmem nemovitosti včetně vyhotovení potřebných smluv a dodatků. S hypotékou Vám rád pomůže náš hypoteční poradce.

Naše realitní kancelář se zaměřuje na nabídku cenově dostupných nemovitostí v Praze a okolí. Poptávajícím klientům navíc k většině nemovitostí z naší nabídky nabízíme virtuální prohlídky, které jim umožní prohlédnout si vybrané nemovitosti v pohodlí na svém počítači a jednoduše si vybrat nemovitost dle svých představ. Ceny u pronajímaných nemovitostí jsou konečné, jsou v nich tedy zahrnuty veškeré měsíční zálohy na poplatky.

Pro majitele nemovitostí poskytujeme veškeré služby spojené s prodejem či pronájmem jejich nemovitosti ZDARMA - NEPLATÍ se tedy žádná PROVIZE za zprostředkování!! Nemovitosti inzerujeme na nejnavštěvovanějších realitních servrech jako jsou např. iDnes reality, Real Hit atd. Zároveň spolupracujeme s velkými tuzemskými i zahraničními firmami a nemovitosti z naší nabídky nabízíme i jejich prověřeným zaměstnancům. Děláme tedy maximum pro nalezení vhodného a solventního zájemce o koupi či pronájem.

Nemovitost