Rychlé hledání

RD 175 m2 a RD 146 m2 na pozemku 1.352,- m2, Žlunice

Prodej
Královéhradecký kraj
3 100 000 Kč bez poplatků

Jedná se o prodej domu k bydlení se zahradou a přilehlým domem - původně vejminkem. Zastavěná plocha společně se zahradou je 1300 m2.
První dům se zastavěnou plochou 175 m2 je dvoupodlažní. V přízemí je zádveří, předsíň, kuchyň je propojena s jídelnou, 2 pokoje, koupelna, WC a 2 komory spolu s malým sklepem. V patře jsou z předsíně přístupny 2 neprůchozí pokoje. Obytná část je izolována proti vlhkosti, jsou zde nové podlahy (dlažba), zadní - severní část domu je zateplena. Ještě není omítnut a před rekonstrukcí je i koupelna. Na dům navazuje dílna, garáž a sklad - nad těmito prostory se nachází půda, kterou je možné jednoduše propojit s obytnou částí a tu tak v případě potřeby ještě rozšířit.
Dům je vytápěn přímotopy i tuhými palivy, je připojen na veřejný vodovod, kanalizaci, rozvod elektřiny a u domu je i vlastní kopaná studna. Obec je plynofikována, možné je tak i zavedení plynu.
Protilehlý přízemní dům o ploše 146 m2 se skládá ze dvou částí a je v původním stavu. Přední část byla určena k bydlení (vejminek) a vyžaduje rekonstrukci, zadní část byla určena pro hospodářské účely (původně stáje). Má vodovodní přípojku na veřejný vodovod. Na dům je vypracován detailní architektonický projekt včetně všech profesí, který je součástí prodeje.
Domy jsou situovány u slepé silnice k bývalé faře, která byla nedávno důkladně rekonstruována a slouží jako obecní knihovna i místní multifunkční kulturní dům.
Obec má výbornou občanskou vybavenost - samoobsluha, dětská školka, pošta a obecní hospoda. Sportovní vyžití - fotbalové hřiště i nové basketbalové hřiště, je zde i větší dětské hřiště. V obci se odehrávají různé kulturní a folklorní akce. V současnosti probíhá příprava revitalizace vodní nádrže. V blízkosti obce je Žlunické polesí, které je chráněnou přírodní památkou s výskytem vzácných a ohrožených druhů rostlin.
Spojení:
Praha: 55 minut Černý Most
Poděbrady: 25 minut
Hradec Králové: 40 minut
Český ráj (Jičín): 20 minut

Nemovitost
Nemovitost
Nemovitost
Nemovitost